Ogłoszenie o pracę

Opublikowano paź 12, 2012

Healthmedia Sp.j. z siedzibą w Poznaniu poszukuje:

LEKARZA

Dowolnej specjalizacji Oferujemy pracę w nowym serwisie internetowym łączącym lekarzy i pacjentów w jednym miejscu w sieci. eGabinet.pl to nowoczesna platforma umożliwiająca lekarzom kontakt z pacjentami przez Internet. Zastosowanie nowoczesnych technologii pozwala na udzielanie odpowiedzi na pytania pacjentów, videorozmowy, a także prowadzenie dokumentacji medycznej.

Co oferujemy?
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość pracy zdalnej na terenie Poznania
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość ciągłego rozwoju i zapoznanie z pojęciem telemedycyny
Czego oczekujemy?
  • Wykształcenia medycznego (mile widziane osoby w trakcie specjalizacji)
  • Umiejętności komunikacyjnych
  • Podstawowych umiejętności obsługi komputera
  • Przyjaznego nastawienia i cierpliwości do pacjentów
Opis stanowiska pracy:
  • Odpowiadanie na krótkie zapytania pacjentów przypominające sms
  • Udzielanie videoporad – prowadzenie konsultacji medycznych
  • Udzielanie porad medycznych przez e-mail

  • Zapraszamy do wysyłania CV do 21.10.2012r.

    na adres: praca@healthmedia.pl

    Prosimy o dopisanie do aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).